Free cookie consent management tool by TermsFeed

Prodej novostavby 96 m2 ve Spáleném Poříčí

Cena 6 249 000 Kč
Umístění Okrajová zástavba
Třída ENB A
Dispozice 4+kk
Užitná plocha 81 m2
Vlastnictví Osobní
Druh stavby Dům
Stav Projekt
Podlaží Přízemí
Elektřina 230/400 V

Exkluzivně nabízíme vlastní developerský projekt tří rodinných domů ve městě Spálené Poříčí vzdáleném 20 km od Plzně. Pozemky s domy se nachází v klidné části města jako poslední v zástavbě přímo u lesa. Město Spálené Poříčí disponuje veškerou občanskou vybaveností.

Jedná se o dřevostavby různé zastavěné plochy. Dva bungalovy o dispozici 4+kk zastavěné plochy 96 m2 ( s pozemkem 594m2 ) a 107 m2 ( s pozemkem 581m2 ) a jeden patrový dům stejné dispozice o zastavěné ploše 54 m2 na pozemku o rozloze 472 m2.

V domech bude chybět k plnému vybavení jen nábytek a kuchyňská linka. Pozemek bude plně zasíťován. Vytápění řešeno tepelným čerpadlem vzduch/voda s napojením na teplovodní podlahové topení. V domech bude položena plovoucí podlaha vinyl click Smart Base. Dekor podlah, vzhled koupelny a interiérové dveře ponecháme na výběru kupujícího. Domy budou založeny na základové desce, kvalitně zatepleny a s finální silikonovou omítkou. Jako střešní krytina bude použita pálená taška. Dům si lze navíc doplnit další příplatkovou výbavou, jako jsou např. krbová kamna, klimatizace, předokenní stínění, terasy a další. Úplný seznam vybavenosti a technické specifikace domu, stejně jako další příplatkovou výbavu, získáte od obchodního zástupce.

V případě zájmu o bližší informace nás neváhejte kontaktovat. S financováním Vám rád pomůže náš hypotéční specialista. Předpokládaný možný termín k nastěhování – polovina roku 2023.

Zakázku vyřizuje

Matěj Končal
Matěj Končal
Realitní makléř

Kontaktní formulář

Přejít nahoru
Scroll to Top