Prodej nemovitostí

Zorientovat se na trhu s nemovitostmi a výhodně prodat dům, byt, pozemek nebo třeba garáž či nebytové prostory pro komerční využití, to si jednoznačně říká o pomocnou ruku speciality na prodej nemovitostí. Realitní kancelář Easy Homes Reality je tu pro vás! Pomůžeme vám prodat vaši nemovitost v Plzeňském kraji za cenu odpovídající současné podobě realitního trhu. Ale to není jediný důvod, proč se vyplatí oslovit právě nás. 

  • Máme dlouholeté zkušenosti s prodejem nemovitostí všeho druhu.
  • Víme, jak vypadá perfektní online prezentace – vaši nemovitost si přijedeme sami profesionálně nafotit a také k ní napíšeme vlastní atraktivní popisek se všemi informacemi, které jsou pro kupující důležité.
  • Domluva, organizace i vedení prohlídek – nemáte na organizaci prohlídek sami čas, ale zároveň chcete jistotu skvělé prezentace? Rádi se se zájemci pojedeme na nemovitost podívat a vše jim ukážeme.
  • Veškerý právní servis – přípravu smluv a všechnu nezbytnou administrativu zařídíme k vaší spokojenosti a bez dalších zbytečných starostí.

Hledáte konkrétní druh nemovitosti pro bydlení v centru města, víkendový odpočinek a relax blízko přírody, dokonalé místo pro stavbu, garáž pro miláčka na čtyřech kolech nebo třeba prostor pro úspěšný rozjezd vlastního podnikání? Podělte se s námi o své vize a sny! Naše realitní kancelář vám s radostí pomůže je naplnit do posledních detailů. Dodáme vám všechny informace, půjdeme s vámi na prohlídku nemovitosti a poskytneme odborné poradenství a servis. Navíc pokud se rozhodnete pro koupi dané nemovitosti, jsme připraveni pomoci vám také s případným financováním hypotéky.  

Domluvte si s námi schůzku ještě dnes a udělejte první velký krok směrem k novému životu a bydlení!


Zaujala vás naše nabídka? Ozvěte se nám!

Scroll to Top