Free cookie consent management tool by TermsFeed

Chci prodat pozemek

Rychle prodat pozemek a ještě k tomu za skvělou cenu – to chce velkou dávku štěstí, nebo pomoc zkušeného specialisty. Místo sázky na nejistý úspěch raději oslovte naši realitní kancelář Easy Homes Reality. Naší parketou je prodej pozemků v Plzeňském kraji, takže pokud potřebujete prodat louku, kus pole, malou zahrádku, stavební parcelu nebo třeba ovocný sad, jsme tu pro vás! A proč byste svůj prodej měli svěřit do rukou právě nám?

  • Máme dlouholeté zkušenosti z realitního trhu.
  • Víme, co je perfektní prezentace online – pozemek si přijedeme sami profesionálně nafotit, dále všechny jeho kvality a krásy, včetně faktických údajů sami atraktivně popíšeme případným zájemcům v krátkém popisku.
  • Domluva, organizace i vedení prohlídek – vážným zájemcům o koupi zodpovíme veškeré doplňující otázky a rádi se s nimi pojedeme na pozemek podívat, pokud vy nebudete mít čas.
  • Veškerý právní servis – přípravu smluv a všechnu nezbytnou administrativu zařídíme k vaší spokojenosti a bez dalších zbytečných starostí.

Neprodáváte, ale hledáte perfektní místo pro stavbu svého domu snů? To může být někdy pěkná dřina. Tak na to nebuďte sami a svěřte se do péče realitní kanceláře Easy Homes Reality, která vám pomůže najít nejen stavební pozemek přesně podle vašich představ. Společně probereme vaše požadavky na okolí, umístění pozemku i jeho velikost a poradíme s výběrem toho nejlepšího. Jako jedna z mála realitních kanceláří totiž poskytujeme také konzultace  terénů pozemků a anylýzu jejich vhodnosti pro různé typy staveb, a to díky bohatým zkušenostem z realizace dílčích stavebních prací i kompletních staveb, a to zejména pak montovaných dřevostaveb. Kromě toho vám v případě zájmu zajistíme i výhodné financování hypotéky.

Líbí se vám moderní dřevostavby? Klidně vám ji na vašem novém pozemku postavíme! Prohlédněte si nabídku našich typových dřevostaveb či modulů Easy Homes a bydlete v novém třeba už do 3 měsíců.


Zaujala vás naše nabídka? Ozvěte se nám!

Přejít nahoru
Scroll to Top