Free cookie consent management tool by TermsFeed

Chci prodat dům

S prodejem domu souvisí mnohé strasti a peripetie. Pokud totiž prodáváte dům, jde nejen o komplexní prodej domu jako takového ale i jeho okolí. A připočteme-li k tomu ještě osobní vazby a pouta vzpomínek, je nad slunce jasné, že rychlý, bezproblémový prodej domu za odpovídající cenu bude vyžadovat nejednu zkušenou radu a pomoc profesionála s praxí v prodeji realit. Ušetřete sami sobě čas a vyhněte se zbytečnému stresu. My, realitní kancelář Easy Homes Reality, se specializuje na prodej domů v Plzeňském kraji a velmi rádi pomůžeme i vám. A proč byste se s prodejem domu měli obrátit právě na nás?

  • Máme dlouholeté zkušenosti z trhu s realitami.
  • Víme, jak vypadá perfektní prezentace online – dům i okolí si přijedeme sami profesionálně nafotit a k nemovitost také sami vytvoříme atraktivní popisek se všemi potřebnými informacemi, které by mohly kupce zajímat. 
  • Domluva, organizace i vedení prohlídek – Víme, že času dnes nemá nikdo nazbyt. Proto rádi osobně představíme nemovitost všem vážným zájemcům a zodpovíme jim všechny případné doplňující otázky za vás.
  • Veškerý právní servis – přípravu smluv a všechnu nezbytnou administrativu zařídíme k vaší spokojenosti a bez dalších zbytečných starostí.

Sny o vlastním bydlení mají mnoho podob. Patříte-li mezi ty, pro něž život v bytě není úplně to pravé a zároveň se nechcete pouštět do vlastní stavby a mnohem raději by vdechli nový život staršímu domu, jistě se vám v honbě za takovým pokladem bude hodit ostřílený společník, který je v realitních vodách jako doma. Podělte se s námi o své představy a přání, naše realitní kancelář vám ráda pomůže najít nový dům v Plzeňském kraji, který splní vše, o čem sníte.Provedeme vás celou koupí od A do Z, včetně poradenství a zprostředkování výhodného financování hypotéky.

Vykročte vstříc novému bydlení ještě dnes a kontaktujte nás pro více informací!


Zaujala vás naše nabídka? Ozvěte se nám!

Přejít nahoru
Scroll to Top