Free cookie consent management tool by TermsFeed

Chci prodat nemovitost

Zorientovat se na trhu s nemovitostmi, prodat nemovitost rychle a nejlépe i  za výhodnou cenu, to si jednoznačně žádá pomoc specialisty na prodej nemovitostí. Realitní kancelář Easy Homes Reality je tu pro vás! Pomůžeme vám prodat vaši nemovitost v Plzeňském kraji za cenu odpovídající aktuálnímu realitnímu trhu. Ale nejen to – oslovit byste nás měli i z dalších důvodů.

  • Máme dlouholeté zkušenosti s prodejem nemovitostí všeho druhu. 
  • Víme, jak vypadá perfektní online prezentace – vaši nemovitost si přijedeme sami profesionálně nafotit a také k ní napíšeme vlastní atraktivní popisek se všemi informacemi, které jsou pro kupující důležité.
  • Domluva, organizace i vedení prohlídek – nemáte na organizaci prohlídek sami čas, ale zároveň chcete jistotu skvělé prezentace? Rádi se se zájemci pojedeme na nemovitost podívat a vše jim ukážeme.
  • Veškerý právní servis – přípravu smluv a všechnu nezbytnou administrativu zařídíme k vaší spokojenosti a bez dalších zbytečných starostí.

Neváhejte a oslovte realitní experty, pro které je férové jednání, profesionalita, osobní přístup a spokojenost zákazníka na prvním místě.

Domluvte si s námi schůzku ještě dnes a udělejte první velký krok směrem k novému životu a bydlení!

S námi poznáte, že i prodej nemovitostí může být easy!


Zaujala vás naše nabídka? Ozvěte se nám!

Přejít nahoru
Scroll to Top