Free cookie consent management tool by TermsFeed

Chci prodat byt

Prodat byt ve svépomoci může být trochu oříšek. Jak jej ukázat, aby zaujal co nejvíce vážných zájemců, jak zajistit jeho rychlý prodej a hlavně za cenu odpovídající nejen současnému trhu, ale i vaší představě? Prodej nemovitostí je náročnou a velmi komplexní záležitostí, která se může snadno proměnit v běh na dlouhou trať. A to zvláště pak v případě, že se do ní pustíte na vlastní pěst. Dobrou zprávou je, že v tom nemusíte být sami – obraťte se na naší realitní kancelář Easy Homes Reality, která se specializuje na prodej bytů v Plzeňském kraji. A proč byste prodej svého bytu měli nechat právě na nás?

  • Máme dlouholeté zkušenosti s prodejem realit.
  • Víme, jak vypadá perfektní online prezentace – váš byt si přijedeme sami profesionálně nafotit a napíšeme k němu atraktivní popisek se všemi potřebnými a zajímavými informacemi, které by mohly kupce zajímat.
  • Domluva, organizace i vedení prohlídek – nemáte-li čas nebo se nechcete organizací a domluvou schůzek s potenciálními kupci zabývat, rádi se prohlídek ujmeme a nemovitost zájemcům osobně představíme.
  • Veškerý právní servis – přípravu smluv a všechnu nezbytnou administrativu během prodeje zařídíme k vaší spokojenosti a bez dalších zbytečných starostí.

Rádi byste koupili byt v západočeské metropoli nebo kdekoliv jinde v Plzeňském kraji? Naše realitní kancelář vám pomůže najít ten pravý na základě vašich podmínek a priorit. Budeme vašimi prostředníky v komunikaci s majitelem. Zjistíme všechny doplňující informace, které vás budou zajímat a domluvíme vám také prohlídku vybrané  nemovitosti. V případě, že se rozhodnete pro koupi, jsme vám schopni zprostředkovat také výhodné podmínky financování hypotéky.

Jdete do toho s námi? Neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes!


Zaujala vás naše nabídka? Ozvěte se nám!

Přejít nahoru
Scroll to Top