Free cookie consent management tool by TermsFeed

Rodinný dům 99 m2
v Chocenicích

Cena 7 739 000 Kč
Umístění Okrajová zástavba
Třída ENB G
Dispozice 4+kk
Užitná plocha 99 m2
Vlastnictví Osobní
Druh stavby Dům
Stav Novostavba
Podlaží Přízemí
Elektřina 230 V

Exkluzivně nabízíme prodej nízkoenergetické dřevostavby v našem developerském projektu v Chocenicích.

Zastavěná plocha domu je cca 120m2 (užitná 99m2) na pozemku o výměře 880m2 (pozemek č.1). Dispozice domu je 4+kk (Obývací pokoj + kuchyň, ložnice, 2x pokoj, 2x koupelna + WC, technická místnost a předsíň s chodbou)

Lokalita bude kompletně zhotovena včetně inženýrských sítí a komunikací.

Pozemek s domem se nachází v okrajové části Chocenic, 20 min od dálnice D5 Praha/Rozvadov a OC Olympie Plzeň a 25 minut do centra Plzně.

Dům bude zhotoven na základové desce, střecha bude sedlová (plechová imitace tašek) a dům bude kvalitně zateplen (200mm fasádního polystyrénu + 100mm minerální vaty ve stěně).

Vytápění je řešeno teplovodním podlahovým topením v kombinaci s tepelným čerpadlem. Součástí vybavení domu je také rekuperace a kvalitní trojskla.

V ceně domu je dále zhotovení koupelny (obklady, dlažby, sanita), vinylové podlahy a interiérové dveře dle výběru investora.

Zdrojem vody bude vrtaná studna na pozemku a odpad bude řešený čistírnou odpadních vod. Dešťová voda bude zachytávána do akumulačních nádrží na dešťovou vodu k případnému využití na zahradě domu.

V rámci zpracovávané projektové dokumentace bude zhotoven průkaz energetické náročnosti budovy s předpokládanou hodnotou ve třídě B. Do doby zpracování musí být nemovitost nabízena ve třídě G (mimořádně nehospodárná)

Dokončení 1. polovina roku 2024.

 

V případě zájmu o podrobnější informace mě neváhejte kontaktovat.

Zakázku vyřizuje

Matěj Končal
Matěj Končal
Realitní makléř

Kontaktní formulář

Přejít nahoru
Scroll to Top