ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Prodej rodinného domu 83 m², pozemek 1 340 m²

Cena 8 619 000 Kč
Umístění Okrajová zástavba
Třída ENB G
Dispozice 4+kk
Užitná plocha 83 m2
Vlastnictví Osobní
Druh stavby Dům
Stav Novostavba
Podlaží Přízemí
Elektřina 230 V

Exkluzivně nabízíme nízkoenergetický rodinný dům ve městě Chrást u Plzně o zastavěné ploše 100,4 m2.

Chrást u Plzně je atraktivní vzhledem ke své blízké vzdálenosti od Plzně (12km), do 10 min dálnice D5 (Praha-Plzeň) a vyhlášený Golf resort Dýšina do 5 min. Dále výhodou je i občanská vybavenost jako je školka, škola, zdravotní péče, veterina, MHD, vlak, pošta a další.

Pozemek se nachází na okraji obce a vzhledem k jeho poloze a umístění nabízí jedinečný výhled na krajinu. Svažitá část pozemku vede k řece Klabava. Celková velikost pozemku je 1340m2. V koordinované situaci pozemek B.

V domu bude chybět k plnému vybavení jen nábytek a kuchyňská linka. Pozemek bude plně zasíťován. (Čistírna odpadních vod, napojení na vodovodní řad a připojení na elektrický sloupek). Vytápění řešeno tepelným čerpadlem vzduch/voda v kombinaci s teplovodním podlahovým topením + krbová kamna (možnost výběru). Interiér domu je možné si vybrat u našeho dodavatele SIKO. Dům bude založen na základové desce, kvalitně zateplený a s finální silikonovou omítkou. Jako střešní krytina bude použita plechová střecha imitace tašek od firmy Satjam. Dům si lze navíc doplnit o další příplatkovou výbavu jako jsou např. klimatizace, předokenní stínění, terasy a další.

V případě zájmu o seznam vybavenosti a technické specifikace domu, stejně jako o další příplatkovou výbavu mě neváhejte kontaktovat. Nabízíme možnost klientských změn. (úprava vnitřní dispozice a konfigurace domu)

Dům je veden v energetické třídě G, protože ještě není zhotoven průkaz energetické náročnosti budovy.

Předpokládaný termín dokončení polovina roku 2025.

Zakázku vyřizuje

Matěj Končal
Matěj Končal
Realitní makléř

Kontaktní formulář

Přejít nahoru
Scroll to Top