Free cookie consent management tool by TermsFeed

Prodej rodinného domu 70 m², pozemek 450 m²

Cena 6 599 000 Kč
Umístění Klidná část obce
Třída ENB G
Dispozice 3+kk
Užitná plocha 70 m2
Vlastnictví Osobní
Druh stavby Dům
Stav Novostavba
Podlaží Přízemí
Elektřina 230 V

Exkluzivně nabízíme nízkoenergetický rodinný dům ve městě Chrást u Plzně o zastavěné ploše 85 m2.

Chrást u Plzně je atraktivní vzhledem ke své blízké vzdálenosti od Plzně (12km), do 10 min dálnice D5 (Praha-Plzeň) a vyhlášený Golf resort Dýšina do 5 min. Dále výhodou je i občanská vybavenost jako je školka, škola, zdravotní péče, veterina, MHD, vlak, pošta a další.

Pozemek se nachází na okraji obce a vzhledem k jeho poloze nabízí jedinečné místo k bydlení a dostupnosti do centra města Plzně. Velikost pozemku je 450m2. V koordinované situaci pozemek A.

V domu bude chybět k plnému vybavení jen nábytek a kuchyňská linka. Pozemek bude plně zasíťován. (Čistírna odpadních vod, napojení na vodovodní řad a připojení na elektrický sloupek). Vytápění řešeno tepelným čerpadlem vzduch/vzduch + krbová kamna (možnost výběru). Interiér domu je možné si vybrat u našeho dodavatele SIKO. Dům bude založen na zemních vrutech, kvalitně zateplený a s finální silikonovou omítkou. Jako střešní krytina bude použita plechová střecha imitace tašek od firmy Satjam. Dům si lze navíc doplnit o další příplatkovou výbavu jako jsou např. klimatizace, předokenní stínění, terasy a další.

V případě zájmu o seznam vybavenosti a technické specifikace domu, stejně jako o další příplatkovou výbavu mě neváhejte kontaktovat. Nabízíme možnost klientských změn. (úprava vnitřní dispozice a konfigurace domu)

Dům je veden v energetické třídě G, protože ještě není zhotoven průkaz energetické náročnosti budovy.

Předpokládaný termín dokončení polovina roku 2025

Zakázku vyřizuje

Matěj Končal
Matěj Končal
Realitní makléř

Kontaktní formulář

Přejít nahoru
Scroll to Top