Free cookie consent management tool by TermsFeed

Dřevostavby na klíč

Našli jste s námi ten správný stavební pozemek (odkaz na reality)? Tak teď už se stačí pustit jen do stavby domu snů! A pokud je vaším snem třeba právě moderní dřevostavba, můžeme vám splnit další přání. Myslíme si, že krásné a kvalitní bydlení je jednou z důležitých částí šťastného a spokojeného života. Proto mimo služeb realitní kanceláře také nabízíme kompletní realizace dřevostaveb na klíč. Montované dřevostavby jsou dostupným způsobem bydlení v podstatě pro každého. Velké oblibě se těší díky rychlosti realizace, finančně nenáročnému provozu a vysoké kvalitě za velmi atraktivní a více než příznivou cenu, která zcela vystupuje z řady mezi bežnými náklady na stavby rodinných domů.

Stačí jen vybrat tu pravou

V naší nabídce si můžete vybírat z typových dřevostaveb. Stavíme sympatické a moderní bungalovy, ale můžete si navolit i vlastní kombinaci jednotlivých modulů (možno přidat odkaz na článek o modulových stavbách). Pro početnější rodiny i ty, kteří milují velký prostor nabízíme patrové dřevostavby. Máte zcela konkrétní představu budoucího domu a oslovila vás technologie dřevostaveb? Díky bohatým zkušenostem zvládneme také atypické dřevostavby přesně podle vašich požadavků

S Easy Homes máte záruku té nejvyšší možné kvality služeb i jejich provedení. Realizace na klíč u nás neznamená jen samotná stavba. Dokážeme vytvořit kompletní projektovou dokumentaci, vyřídíme za vás všechny úřady a pozemek připravíme na usazení nového domu. V bohaté nabídce našich služeb totiž najdete také zemní a výkopové práce (odkaz na kategorii), pokládku základových desek (odkaz na kategorii), betonových patek či zemních vrutů a třeba vám následně i celý pozemek oplotíme (odkaz na kategorii).


Pokud jde o samotnou stavbu domů, i ta je plně v naší režii. Dřevostavby a jednotlivé jejich části se rodí od samotných základů u nás ve speciálních a k tomu určených halách přímo pod rukama našich zkušených zaměstnanců. Hotovou dřevostavbu vám přivezeme vcelku, nebo jí zkompletujeme u vás na pozemku.

Interiér na přání

V ceně našich katalogových dřevostaveb je vždy zahrnuto také základní vybavení a příslušenství interiéru jako jsou obklady a dlažby, sprcha či vana, umyvadla a toalety, vodovodní baterie, venkovní i vnitřní osvětlení, interiérové dveře včetně obložek a další. Kompletní seznam je vždy vypsán u jednotlivých staveb a podobu či design jednotlivých dílů je samozřejmě na vašem rozhodnutí. Mimo toto standardní vybavení si můžete objednat i to nadstandardní, do kterého spadá třeba terasa, podlahové vytápění, krb či interiérové žaluzie apod. 

Nejen nové bydlení je Easy

S Easy Homes se přesvědčíte, že bydlet ve vlastním může být skutečně Easy! Budeme vašimi ostřílenými a profesionálními parťáky na této dobrodružné cestě, na jejímž konci vás čeká splněný sen v podobě rodinného domu se zahrádkou. Ale nemusí to být pouze rodinný dům. Montované dřevostavby jsou ideální volbou také jako rekreační objekty, ale i pokud hledáte vlastní prostory pro firemní sídla s provozovnou či showroomem. Každopádně jedno je jasné, vsadíte-li na spolupráci s firmou Easy Homes, můžete hodit starosti za hlavu a jen se těšit na datum nastěhovaní, které můžete mimo jiné svěřit naší stěhovací firmě (odkaz na stěhováky). 

Pojďte do toho s námi a neváhejte nás kontaktovat. Pošleme vám podklady, cenové nabídky a zodpovíme všechny vaše dotazy. Nebo se potkejme osobně a začněme pracovat na uskutečnění vašich snů ještě dnes!


Zaujala vás naše nabídka? Ozvěte se nám!

Přejít nahoru
Scroll to Top