Free cookie consent management tool by TermsFeed

Projektování rodinných domů

Všechny myšlenky získávají pevné kontury ve chvíli, kdy se je rozhodneme promítnout na papír. Pro sny i plány je zachycení “černé na bílém” prvním významným krokem k jejich uskutečnění a naprosto stejně se to má i v případě staveb rodinných domů. Za takový skutečně základní kámen vaší stavby lze považovat její projekt. Bez projektové dokumentace se při stavbě rodinného domu totiž určitě neobejdete.

Rodinný dům pro každého

Takový projekt ovšem nemůže zpracovat jen tak někdo. Jelikož jde o velmi obsáhlý a podrobný dokument, v němž je zaznamenána nejen podoba vašeho budoucího domova, ale i všechny technické specifikace, rozhodně se vyplatí obrátit na zkušenou projekční kancelář – tedy třeba na nás! Zabýváme se tvorbou komplexní projektové dokumentace pro realizace staveb rodinných domů

Prohlédněte si náš katalog moderních montovaných dřevostaveb (odkaz na katalog), nebo si navolte vlastní kombinaci z nabízených modulů (odkaz na katalog), rádi vám upravíme projekt přesně na míru vašim požadavkům. Z katalogu našich dřevostaveb jste si nevybrali a máte v hlavě jasnou představu o podobě svého domu snů?  Naprojektujeme vám ho zcela věrně do posledních detailů a zároveň jsme schopni navrhnout i případná vylepšení a doporučení s ohledem na vybraný stavební pozemek a jeho charakter.
Stále hledáte vhodný pozemek a hodila by se vám pomocná ruka profesionála? Obraťte se na realitní kancelář Easy Homes Reality (odkaz na web)! Specializujeme se na prodej pozemků v Plzeňském kraji a jistě vám pomůžeme najít přesně to, co hledáte.

Projektové práce od A do Z

Ještě předtím, než se pustíme do samotného vytvoření projektové dokumentace, shromáždíme si sami všechny potřebné podklady a data. V rámci našich služeb se zaměřujeme nejen na zpracování těchto podkladů, ale také vám pomůžeme s:

  • navržením půdorysů stavby
  • architektonickými a stavebními řešeními,
  • situačními výkresy,
  • projektovou dokumentací elektro i vodních přípojek,
  • posouzením spodní a horní stavby a jejich konstrukčním řešením,
  • geologickým průzkumem a radarovým měřením
  • nebo s vyřízením nejrůznějších povolení stavby.

Na základě všech získaných informací a také konzultace s vámi připravíme architektonický návrh stavby. V případě, že budou návrhy odpovídat vašim požadavkům a budete spokojeni, vytvoříme finální projektovou dokumentaci.

Projektem to začíná

Máme pro vás dobrou zprávu. Máte-li projekt od nás, nemusíte shánět stavební firmu, která promění váš velký sen v podobě dřevostavby v realitu. Naší parketou jsou totiž mimo projektové dokumentace také přípravy stavebních pozemků – zajistíme veškeré potřebné zemní a výkopové práce včetně položení základové desky či jiné formy podstavy (betonové patky, zemní vruty), a celková realizace dřevostaveb na klíč. Katalogovou i námi navrženou atypickou dřevostavbu vám kompletně vyrobíme a sestavíme po jednotlivých částech na naší speciální výrobní hale a dovezeme ji k vám na pozemek. 

Rozhodli jste se oslovit pro realizaci stavby jinou stavební firmu? Nevadí, zpracování projektové dokumentace se ujmeme se stejnou chutí i nadšením!

Zajímá vás podrobný ceník jednotlivých služeb a máte zájem o vystavení cenové nabídky? Neváhejte kontaktovat naše kolegy ještě dnes.


Zaujala vás naše nabídka? Ozvěte se nám!

Přejít nahoru
Scroll to Top