Prodej bytů

Prodat byt ve svépomoci může být trochu oříšek. Jak jej ukázat, aby zaujal co nejvíce vážných zájemců, jak zajistit jeho rychlý prodej a hlavně za cenu odpovídající nejen současnému trhu, ale i vaší představě? Prodej nemovitostí je náročnou a velmi komplexní záležitostí, která se může snadno proměnit v běh na dlouhou trať. A to zvláště pak v případě, že se do ní pustíte na vlastní pěst. Dobrou zprávou je, že v tom nemusíte být sami – obraťte se na naší realitní kancelář Easy Homes Reality, která se specializuje na prodej bytů v Plzeňském kraji. A proč byste prodej svého bytu měli nechat právě na nás?

  • Máme dlouholeté zkušenosti s prodejem realit.
  • Víme, jak vypadá perfektní online prezentace – váš byt si přijedeme sami profesionálně nafotit a napíšeme k němu atraktivní popisek se všemi potřebnými a zajímavými informacemi, které by mohly kupce zajímat.
  • Domluva, organizace i vedení prohlídek – nemáte-li čas nebo se nechcete organizací a domluvou schůzek s potenciálními kupci zabývat, rádi se prohlídek ujmeme a nemovitost zájemcům osobně představíme.
  • Veškerý právní servis – přípravu smluv a všechnu nezbytnou administrativu během prodeje zařídíme k vaší spokojenosti a bez dalších zbytečných starostí.

Rádi byste koupili byt v západočeské metropoli nebo kdekoliv jinde v Plzeňském kraji? Naše realitní kancelář vám pomůže najít ten pravý na základě vašich podmínek a priorit. Budeme vašimi prostředníky v komunikaci s majitelem. Zjistíme všechny doplňující informace, které vás budou zajímat a domluvíme vám také prohlídku vybrané  nemovitosti. V případě, že se rozhodnete pro koupi, jsme vám schopni zprostředkovat také výhodné podmínky financování hypotéky.

Jdete do toho s námi? Neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes!


Zaujala vás naše nabídka? Ozvěte se nám!

Scroll to Top