Free cookie consent management tool by TermsFeed

Prodej rodinného domu 107m2 v Rokycanech

Cena 9 499 000 Kč
Umístění Centrum
Třída ENB A
Dispozice 3+kk
Užitná plocha 87 m2
Vlastnictví Osobní
Druh stavby Dům
Stav Projekt
Podlaží Vyšší
Elektřina 230/400 V

Exkluzivně nabízíme prodej projektu výstavby rodinného domu s pozemkem v centru města Rokycany. Jedná se o nízkoenergetický čtvercový bungalov o zastavěné ploše 107m2, s užitnou plochou 87m2. Dispozice domu je 3+kk (ložnice, pokoj, obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna, samostatné WC, technická místnost, předsíň a spíž).
Dům je zateplen tepelnou izolací z minerálních vláken 100mm mezi sloupky a fasádním polystyrenem 160mm (za příplatek je možné zesílení). Fasádní barva je dle výběru investora ze vzorníku Caparol, obklad sibiřským modřínem (viz. vizualizace), střešní krytina – plech, imitace tašek v barvě dle výběru klienta a polodekor oken (exteriér dekor/interiér bílá).
Vytápění je řešeno tepelným čerpadlem s teplovodním podlahovým topením. Ve výbavě domu je počítáno s rekuperací a kvalitními trojskly.
Klient si může vybrat dekor vinylových podlah, interiérových dveří s obložkami a dekor koupelny (obklady, dlažby a sanita) v našich standardech domu.
Klient má možnost se podílet na projektové dokumentaci domu a nakonfigurovat vybavení domu z naší nabídky příplatkového vybavení dle svých požadavků (např. terasa, krbová kamna, elektrické předokenní žaluzie, atd.). K plnému užívání domu bude chybět pouze kuchyňská linka a nábytek.
V ceně je počítáno se zhotovením domu na základové betonové desce a veškerých inženýrských sítí (elektřina, kanalizace a voda).

Doba dodání domu je 18 měsíců od podpisu smlouvy na projekt. V případě zájmu o jiný typ domů má klient možnost výběru z katalogu našich typových domů a cena bude upravena na základě vybraného domu a vybavení, které klient zvolí.

V případě zájmu o bližší informace mne neváhejte kontaktovat.

Zakázku vyřizuje

Matěj Končal
Matěj Končal
Realitní makléř

Kontaktní formulář

Přejít nahoru
Scroll to Top