Free cookie consent management tool by TermsFeed

Prodej dřevostavby 103 m² v obci Panoší Újezd

Cena 8 199 000 Kč
Umístění Klidná část obce
Třída ENB G
Dispozice 4+kk
Užitná plocha 83 m2
Vlastnictví Osobní
Druh stavby Dům
Stav Novostavba
Podlaží Přízemí
Elektřina 230/400 V

Exkluzivně nabízíme prodej projektu výstavby rodinného domu s pozemkem v poklidné obci Panoší Újezd blízko města Rakovník (8km), hodinu autem do centra Prahy (70km) a do 30 min do města Beroun, kde je možné najet dálnici D5 (Praha-Plzeň). V obci Panoší Újezd se nachází Mateřská školka a zastávka autobusu.

Jedná se o nízkoenergetickou dřevostavbu o zastavěné ploše 103m2 (užitná plocha 83m2) na pozemku o výměře 1035m2. Dispozice domu je 4+KK (ložnice, 2x pokoj, předsíň s chodbou, koupelna, samostatné WC, technická místnost a obývací pokoj s kuchyní) a nebo lze využít variantu v provedení 3+KK.

Základy domu jsou na zemních vrutech (za příplatek možnost základové betonové desky a nebo betonových pasů), střecha plech imitace tašek od výrobce Satjam, koupelna dle výběru investora od Keramiky Soukup, podlahy Vinyl clickSmart base a interiérové dveře od firmy SAPELI. Klient má možnost si sám vybrat vybavení domu (podlahy, dveře, obklady a dlažby v koupelně včetně sanity). V ceně domu je elektrické podlahové topení, fotovoltaická elektrárna a kvalitní trojskla.
Zdrojem vody bude vrtaná studna na pozemku. Odpadní vody budou svedeny do veřejné kanalizace.

Po podpisu smlouvy bude zhotovena projektová dokumentace a klient tak má možnost úpravy dispozic a volby příplatkového vybavení jako jsou například krbová kamna, rekuperace, elektrické žaluzie atd…
Od podpisu smlouvy bude dům připraven k předání do 20 měsíců.

V případě zájmu o bližší informace mě neváhejte kontaktovat.

Zakázku vyřizuje

Matěj Končal
Matěj Končal
Realitní makléř

Kontaktní formulář

Přejít nahoru
Scroll to Top