ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Hypotéky

Dnešní doba přinesla mnoho změn v podmínkách pro získání hypotéky. Informace v médiích jsou neucelené a nepřesné, proto podle nich nelze vybrat nejvýhodnější a nejkvalitnější řešení pro klienta.  Řešení je možné nalézt pro každého klienta a to dle jeho současné životní situace, příjmů, poměru vlastních zdrojů ceny nemovitosti, či dalších možností ,jen je vždy nutné poradit se s odborníkem.

Banky a stavební spořitelny nabízí ještě stále možnosti jak levně, rychle a kvalitně zajistit financování Vašeho bydlení. Nejdůležitějším kritériem není jen hodnota úrokové sazby, ale je nutné porovnat kolika dny v roce např. daná banka v roce úročí, jaké jsou náklady spojené s pořízením a vedením hypotéky a mnoho dalších důležitých parametrů. Proto v případě tak důležitého životního rozhodnutí, jako je výstavba či koupě nemovitosti doporučujeme zcela určitě konzultovat s nezávislým odborníkem. Pro nákup jakékoliv nemovitosti stejně tak pro výstavbu domu či chaty Vám obratem poskytneme kompletní aktuální informace, kalkulace úvěru od všech bank a zhodnotíme možnosti.

Již několik let spolupracujeme s paní Hedvikou Varcholkovou , která působí v oblasti hypotečních úvěrů 23 rokem, stejně tak již několik let pečuje o naše klienty. Pro naše klienty připravuje  nejvýhodnější řešení, poskytuje slevy na úrok sazbách i poplatcích kompletně.

Provede Vás celým procesem získání hypotéky, stejně tak jejím čerpáním v průběhu výstavby. Vyřídí kompletně komunikaci s úřady včetně katastrálního úřadu. Pomůže Vám s financováním již pro nákup pozemku pro výstavbu, či zajistí hypoteční úvěr kupujícímu pro prodej Vaší nemovitosti stávající. 

Spolupráce s paní Hedvikou Varcholkovou pro naše klienty na výstavbu dřevostaveb přináší velkou výhodu v tom, že zná technologický postup našich staveb, celý proces výstavby od začátku projektování a připraví Vám tedy hypoteční úvěr šitý na míru Vaší životní situaci s ohledem na Vaše představy a přání. Prioritou je naprostá spokojenost klienta.


Zaujala vás naše nabídka? Ozvěte se nám!

Scroll to Top